Biyografi

Lina Koru Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Lina Koru kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yarışmacıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lina Koru’dan söz edeceğiz.

Lina Koru Kimdir?

  • Yarışmacı.

1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen Lina Koru, Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programının yarışmacıları arasındadır. Tıp Fakültesi öğrencisi olduğu belirtilen Lina Koru, Rize’de bulunan bir devlet hastanesinde çalışmaktadır. Yarışmacılardan biri olan Burak’ın önceden arkadaşıdır. İlk olarak 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur programı, 2017 yılında evlilik programlarının yasaklanmasının ardından Kanal D’nin internet portalında yayınlanmaya başlamıştır. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü adıyla YouTube üzerinden izleyicilerle buluşan program, sosyal medyanın en çok takip edilen programları arasında yer almaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Lina Koru’nun 8 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Lina Koru hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Lina Koru, erişim tarihi: 28 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.