Sagopa Kajmer ve Kolera Ayrıldı Mı?

Rap dünyasının önemli isimlerinden olan Sagopa Kajmer mahlaslı Yunus Özyavuz ile Kolera mahlaslı Esen Güler Özyavuz ayrıldı mı? Rap dünyasının önde gelen isimlerinden olan Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz ayrıldı mı? İkili neden ayrıldı?

Sagopa Kajmer, Instagram hesabından paylaştığı bir gönderide şu ifadelere yer verdi.

20 yıllık eşim, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen(Kolera) ,aldığımız ortak karar doğrultusunda ayrıldık, evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettârım. Bundan sonrasında her ikimiz içinde bambaşka hayatlar var. O nedenleşu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren,her ikimizinde müziğine kulak veren,konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler. Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orada kalacak. Sevgilerimle Yunus Özyavuz(Sagopa Kajmer)

İlginizi Çekebilir:  Corona Virüsü Türkiye'de Salgına Dönüşür mü?

Alınan bu karar, Rap dünyasında büyük yankı uyandırdı. Birlikte sayısız albüme imza atan ikilinin ayrılık kararı sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

İkili uzun süren birliktekilerinin ardından bugün ayrılma kararı aldı. Ayrılma kararının arkasında hangi sebepler olduğuna değinmeyen Yunus Özyavuz, aynı zamanda hayranlarından da kırıcı yorumlar istemedi.

İlginizi Çekebilir:  MEB Yavuz Bingöl’den 85 Bin Bağlama Satın Alacak

Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz, Rap dünyasının saygın isimlerindendi. Ayrılık kararını açıklamayan ikilinin ilerleyen günlerde tekrar barışıp barışmayacağı şimdiden merak konusu.

Birlikte birçok başarılı albüme imza atan ikilinin ilerleyen süreçlerde resmî işlere müracaat etmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri