Ekonomi

Morhipo Maxipuan Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de popüler alışveriş siteleri kervanına son yıllarda Morhipo da katılmış oldu. Bu internet sitesinde tüm kredi ve banka kartlarıyla ssl güvenlik altyapısı sayesinde güvenle alışveriş yapılabiliyor. Ancak Morhipo üzerinde şu an için puan kullanmak mümkün değil. Maxipuan dışında diğer bankaların kartlarıyla da hiçbir şekilde puan kullanarak alışveriş yapamıyorsunuz.

Morhipo Maxipuan Kazanımı

Puan kullanamıyor olmanız kazanamayacağınız anlamına gelmez. Maximum mobil uygulamasını sıklıkla ziyaret ederseniz bu internet sitesinde puan kazandıran kampanyaların hepsini yakalayabilirsiniz. Puanın hesabınıza yüklenmesi için dikkat etmeniz gereken bir husus, öncelikle mobil uygulama veya sms yöntemi ile kampanyaya katılmanız gereklidir. Bu işlemi yaptıktan sonra doğrudan Maximum kredi kartı bilgilerinizi kullanarak alışveriş yaptığınızda bir süre sonra kazandığınız puanlar kartınıza yüklenecektir. Bu şekilde daha avantajlı alışverişler yapabilme imkanınız bulunuyor. Puanların kullanım süresi dolmadan, başka bir pazar yeri uygulamasında kullanarak değerlendirebilir ve internet alışverişlerinizi renklendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds