Biyografi

Muhabir Arda Erdoğan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Arda Erdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Erdoğan’dan söz edeceğiz.

Arda Erdoğan Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini 2015 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde (şimdiki adıyla Hacıbayram Veli Üniversitesi) 2015 yılında tamamlayan Arda Erdoğan, Aralık 2015’ten Aralık 2018’e kadar Anka Haber Ajansı’nda muhabir olarak çalışmıştır. Arda Erdoğan, sonrasında ise Demirören Haber Ajansı’nda 1 yıl boyunca ”reporter” olarak görev yapmıştır. Habertürk’te muhabir olarak da 1 yıl görev yapan Arda Erdoğan, Ocak 2021’den beri CNN Türk’te muhabir olarak çalışmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arda Erdoğan, muhabirlik çalışmalarına şimdilik CNN Türk’te devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli muhabir Arda Erdoğan hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com.tr, Arda Erdoğan, erişim tarihi: 21 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi