Biyografi

Yasin Obuz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Yasin Obuz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yasin Obuz’dan bahsedeceğiz.

Yasin Obuz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Yasin Obuz, 21 kasım 1988 Yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlıdır. Burcu Akreptir. 34 Yaşındadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunudur. Üniversite hayatı boyunca çeşitli spor dalları ile uğraşan Obuz, profesyonel olarak futbol oynamıştır. Futbol dışında voleybol, basketbol, jimnastik ve fitness ile de ilgilenmiştir. 2019 Yılında Masterchef katılan ve orada ünlenen Yasin Obuz, Üniversitedeyken mutfağa da merak salmış ve yemek yapmayı öğrenmeye başlamıştır. Yemek yapmaktan çok büyük zevk alan Yasin Obuz, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşamış ve yaklaşık olarak 20 ülke gezmiştir. 2020 Yılında Survivor Türkiye’ye katılan ve üçüncü olan Yasin Obuz, 2022 Survivor All Starda yarışmaktadır. Yasin Obuz’un Anastasia Petrova adında Rus bir sevgilisi vardır. Instagram da aktif olarak paylaşım yapan Yasin Obuz’un 1 Milyon takipçisi bulunmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Yasin Obuz 1.83 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yasin Obuz, sosyal medyadan da çalışmalarına da devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni ve eski yarışmacılardan Yasin Obuz hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi