Nazlı Canyurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nazlı Canyurt kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Nazlı Canyurt”tan söz edeceğiz.

Nazlı Canyurt Kimdir?

— Spiker.

28 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel sunucu Nazlı Canyurt, Bahariye İlköğretim Okulu’nda ilkokul eğitimini tamamladıktan sonra Bostancı Lisesi’ne devam etmiştir. Buradan başarıyla mezun olan Nazlı Canyurt, üniversite eğitimini ise Balıkesir’de Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi’nde tamamlamıştır. Buradan mezun olduktan sonra habercilik ve televizyon sektörüne adım atan güzel sunucu Nazlı Canyurt, üniversite son sınıfta NTV Spor’da staj yapmaya başlamış ve sonrasında ise İngiltere’nin başkenti Londra’da yabancı dil ve Sports Management üzerine dersler almıştır.

İngiltere’den döndükten sonra habercilik ve televizyon sektörüne devam etme kararı alan Nazlı Canyurt, ilk olarak Kanal Türk’te muhabir olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Kanal Türk bünyesindeki Bugün TV’de spor spikerliğine başlayan Nazlı Canyurt, burada spor bültenlerinin yanı sıra pazar akşamları da Tolga Becer ile beraber Canlı Gol isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Nazlı Canyurt, 1 Eylül 2011’de Digitürk’te çalışmaya başlamıştır.

Kanalın BeIN Sports olarak isim değiştirmesinin ardından çalışmasına devam eden Nazlı Canyurt, BeIN Sports ekranlarında spor bültenlerini sunmaktadır. Programlarda enerjisi ve esprileri ile dikkat çeken Nzlı Canyurt, uzun süredir çalıştığı BeIN Sports’un en sevilen isimleri arasında yer alıyor. 32 yaşındaki güzel sunucu, BeIN Sports ekranlarında gece kuşağı spor bültenlerini hazırlayıp sunmaktadır. Mesleki bilgisinin de diğer meslektaşlarına nazaran fazla olması nedeniyle programları izlenir kılmaktadır. Kendisinin en çok sevilen zaman zaman da eleştirilen noktası ise kahkahası.

Nazlı Canyurt, son olarak Tottenham forması giyen Dele Alli’nin başlattığı akımı taklit etmeye çalışırkenki halleri ile dikkat çekmişti. İşte o video;

Nazlı Canyurt ile İlgili Aramalar

Google üzerinde arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nazlı canyurt nişanlısı, nazlı canyurt dele alli, nazlı canyurt twitter, nazli canyurt ins, nazlı canyurt ali duman, seyhan şaşko, nazlı canyurt aslen nereli, nazlı canyurt hangi takımı tutuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: