Nurşim Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nurşim Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nurşim Demir’den söz edeceğiz.

Nurşim Demir Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Mayıs 1952 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nurşim Demir, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılına kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Nurşim Demir, 2005’ten sonra ise çeşitli dizi ve filmlerde görev almaya başlamıştır.

2007 yılında Beyaz Melek adlı filmle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nurşim Demir, sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adlı dizide Saniye karakterine hayat vermiştir. Sonrasında TV 8 kanalında yayınlanan Evim adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Nurşim Demir, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nurşim Demir 1.67 cm boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nurşim Demir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nurşim Demir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nurşim Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Nurşim Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nurşim demir filmler ve tv şovları Nurşim Demir gençliği Nurşim Demir eşi Nurşim demir boyu Nurşim Demir Instagram Nurşim Demir Dizileri Nurşim Demir öldümü Nurşim Demir diziden ayrılıyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.