A Haber Spikeri Cansın Helvacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

A Haber Spikeri Cansın Helvacı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazıalrımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca A Haber Spikeri Cansın Helvacı’dan söz edeceğiz.

Cansın Helvacı Kimdir?

  • Spiker
  • A Haber spikeri ve sunucusu

A Haber spikeri Cansın Helvacı, 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Canan Hanım’dır, babası Salim Bey, Kuşadası Vergi Dairesi’nden emeklidir, 2016 yılında hayatını kaybetmiştir.

Güzel spiker, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra HaberTürk’te çalışmaya başlayan Cansın Helvacı, ardından A Haber’e transfer olmuştur. Şu anda A Haber ekranlarında hafta içi gece 11 ve 2 arasında Gece Ajansı adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Öte yandan yine A Haber ekranlarında Memleket Meselesi adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.

Kaç Yaşında?

Güzel spiker Cansın Helvacı hakkında merak edilen en önemli soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. A Haber sunucusu ve spikeri Cansın Helvacı 1989 doğumlu, yani kendisi şu anda 31 yaşındadır.

Nereli?

Güzel spiker Cansın Helvacı, 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ancak kendisi aslen Selânik göçmeni bir aileden gelmektedir.

Boyu Kaç?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de boyunun kaç olduğudur. Güzel spiker 1.76 boyundadır.

Öte yandan sosyal medya platformlarında da aktif bir şekilde paylaşımlar yapan Cansın Helvacı’nın bu platform üzerinde 40 binden fazla takipçisi vardır. Aynı zamanda Yiğit adında bir de erkek kardeşi vardır.

Cansın Helvacı ile İlgili Aramalar

Google’da Cansın Helvacı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cansın helvacı kimdir nerelidir, cansın helvacı yaş, cansın helvacı nereli, cansın helvacı hayatı, cansın helvacı annesi, cansın helvacı kaç yaşında

İlgili Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.