Onur Can Özcan Kimdir? Onur Can Özcan Öldü mü?

Onur Can Özcan, 1997 doğumlu Türk müzisyen, bestekar ve söz yazarı. Özellikle “Yaramızda Kalsın” isimli parçası ile büyük bir üne kavuşan Onur Can Özcan’ın Şile açıklarında meydana gelen bir yat kazasında yaşamını yitirdiği iddia edildi. 

Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan öldüğü doğru mu? İşte Onur Can Özcan hakkındaki iddialar ve hakkındaki son gelişmeler:

Genç müzisyenin 3 Haziran 2018 günü arkadaşları ile birlikte tekne ile denize açıldığı ve geçirdikleri bir kazada teknenin batması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. 

Hürriyet’in haberine göre İmralı koyunda arkadaşları Hasan Ekşi, Recep Gülyıldırım, Levent Sarı ve Ulaş Sarı ile İmralı koyunda tekne ile denize açılan Onur Can Özcan’ı ve arkadaşlarını taşıyan tekne battı

Levent Sarı, Ulaş Sarı, Hasan Ekşi ve Recep Yıldırım, yüzerek denize ulaştı fakat Recep Yıldırım, hayatını kaybederken Onur Can Özcan’a ulaşılamadı. Genç müzisyeni arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü belirtiliyor. 

İmralı koyunda denize açılan teknenin 300 metre açıkta henüz belirlenemeyen bir nedenle alabora olması sonucu devrildiği, teknede bulunanların ise denize düştüğü belirtildi. Öte yandan Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan yapılan bildiride ise müzisyen Onur Can Özcan’ın bulunması için 1 Sahil Güvenlik botu,1  Sahil Güvenlik dalış timi ve 1 Sahil Güvenlik helikopteri ile KIYEM-5 ve KIYI-5 Botları tarafından oluşan arama kurtarma faaliyeti icra edildiği ifade edildi. 

Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahalelerde Recep Yıldırım’ın hastaneye kaldırıldığı fakat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. 

Dileğimiz Onur Can Özcan’ın bulunması ve başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin iyi haberlerle mutlu olmasıdır. 

Buğulu ses tonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç müzisyeni Türkiye’de tanıtan eser ise Yaramızda Kalsın adlı parçası oldu. Amatör olarak müzik kariyerine devam eden Onur Can Özcan’ın Yaramızda Kalsın adlı eserini şuradan dinleyebilirsiniz:

https://youtu.be/PqZ6qcFxO4wİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle