Biyografi

Serpil Kurtay Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Serpil Kurtay kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serpil Kurtay’dan söz edeceğiz.

Serpil Kurtay Kimdir?

  • Yazar.

1978’de Almanya Esslingen’de doğan Serpil Kurtay, ilkokul ve lise eğitimini Belçika’da tamamlamış; lisans eğitimini ise 1999 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Serpil Kurtay, ayrıca 1995 ile 2003 yılları arasında Evrensel Gazetesi bünyesinde muhabir ve haber müdürü olarak görev yapmıştır. Serpil Kurtay sonrasında ise Beşiktaş’ın dergisinde genel yayın yönetmeni ve editörlük görevlerinde bulunmuştur. Serpil Kurtay aynı zamanda Gazete Duvar gazetesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Serpil Kurtay, gazetecilik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serpil Kurtay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteduvar.com.tr, Serpil Kurtay, erişim tarihi: 29 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.