Op. Dr. Muttalip Keser Kimdir? Saç Ekim Yorumları ve Fiyatları

Muttalip Keser kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Muttalip Keser’den söz edeceğiz.

Muttalip Keser Kimdir?

  • Saç ekim uzmanı
  • Plastik cerrah
  • Operatör doktor
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden mezun olan Muttalip Keser, Ankara Numune ve Araştırma Hastanesi’nde plastik cerrahi alanında 1992 ve 1997 yılları arasında eğitim aldı. 1998 yılında Derma -Past isimli plastik cerrahi merkezini kuran Muttalip Keser, alanının uzman hekimlerinden biridir.

Saç ekiminde devrim niteliğinde bir gelişme olan FUE yöntemini Türkiye’de ilk kez uygulayan Muttalip Keser, 2002 yılında bilimsel çalışmalara başladı ve çalışmalarını bilimsel veri ve temellere dayandırararak sürdürdü. Hem Türkiye’de hem de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üniversitelerin bağlı bölümlerinde 20 aydan fazla süren çalışmalarının neticesinde Foliküler Ünite Sıkacağı tasarlayan ve üreten Muttalip Keser, tasarlamış olduğu bu iğneler ile foliküler ünitelerin anatomik birlik kaybı olmadan çıkarılmasını mümkün kılmıştır. İğneler, 2003 yılında Türk Patent Kurumu tarafından onaylanmış ve ürün için uluslararası patent başvurusu yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Mithat Erdemli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Muttalip Keser – Saç Ekim Ücreti Ne Kadar?

Kişiden kişiyi değişmekle birlikte ortalama fiyatlar 3.500 TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir. Ancak telefonda fiyat verilmiyor.

Muttalip Keser Yorumları

  • Muttalip keserin çok güzel saç ekimi sonuçları var ama aşırı pahalı .birde sanırım çok az açıklığı olmalı ki ona gidebilmek için yoksa günde 500 greft benim gibi bir için on gün sürer  
  • Muttalip Keser Türkiye’nin en iyi ekimcisi bana göre param olsa kesin ona giderim varsın on günde eksin önemli değil.ekim sonuçlarını görünce insanın gözü dönüyor adamalara resmen saçlarını geri vermiş adamlarda az değil bir araba parasını gözden çıkarmışlar o kadarki fiyatlı ekiyor. fiyatı tek tel saç 3.5 Euro  
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Galip Ömer Kocaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

(Yorumlar estetiksonuclari . com / sac-ekimi-sonuclari-ve-forumu/muttalip-keser/ adresinden alınmıştır. )

 ama alan memnun satan memnun bize laf söylemek düşmez ancak takdir ederiz belki bizimde bir gün paramız olurda muttalip hocamız bizide görür.ah be üç beş sene önce ne saçım vardı kıymetini bilemedik şimdi kel kel buralara yazıyoz yakında kızda terkeder beni kesin.

İlginizi Çekebilir:  Emel Çölgeçen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Muttalip Keser ile İlgili Aramalar

Google’da Muttalip Keser ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; muttalip keser instagram muttalip keser saç ekim fiyatı dr muttalip keser saç ekimi yorumları muttalip keser 2018 muttalip keser eksi muttalip keser öncesi sonrası muttalip keser 2019 muttalip keser vertex

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara