Mimari

Oturma Gruplarında Özel Tasarımlar

Ailenizi ve misafirlerinizi ağırladığınız alanın diğer alanlara göre çok daha şık ve çok daha konforlu olmasını istersiniz. Bu nedenle de yeni evlenecek olan çiftler ve aynı zamanda da eviniz yenilecek olan tüm çiftler oturma grupları seçimi yaparken, çok daha seçici oluyor.

Ancak bazı çiftler, mobilyayı bir yatırım olarak görmediği için genellikle ucuz koltuk takımı ve ucuz köşe koltuk gibi daha uygun fiyatlı ürünleri tercih edebiliyor. Ancak mobilya her zaman bir yatırım olarak görülmeli ve bu nedenle de “ucuz”luktan çok kalite ve tasarım göz önüne alınmalıdır. Özellikle son zamanlarda diğer mobilya üretim firmaları tasarından seri bir halde üretilen standart oturma gruplar, evleriniz için alacağınız en masraflı şey olacaktır.

İşte tüm bunların yanı sıra Belusso Mobilya, konfor ve şıklığın ön planda olduğu aynı zamanda da kişiye özel olarak üretilen köşe koltuk ve koltuk takımı modelleri ile hayal ettiğiniz ev dekorasyonunu tam olarak sizlerin ev ölçülerine uygun bir şekilde hazırlayarak üretmektedir.

Bu sayede de hem evlerinizdeki alan daha kullanışlı bir şekilde kullanılmış olacak hem de oturma grubunuz size özel olarak hazırlanmış olacaktır.

İç Mimarlık Hizmeti Nedir?

İç mimarlık hizmeti, kişilerin vakit bulmadıkları ya da kararsız kaldıkları durumlarda; ya da bir profesyonele başvurmak istediklerinde iç mimarlardan almış oldukları mimari desteklere verilen isimdir.

Yaşam alanınızın, daha konforlu ve daha şık bir yer haline gelmesi adına projeler gerçekleştiren iç mimarlar; sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda birbirinden farklı ve birbirinden başarılı mobilya tasarımlarına imza atmaktadır.

Modern Mobilya Devi

Ramazan Macit tarafından kurulan Belusso mobilya, kurulduğu günden beri Türkiye ve yurt dışına en çok mobilya gönderimi yapan firmalardan biri olmayı başarmış ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde modern mobilya alanında kendini kanıtlamıştır. Özellikle salon mobilya gruplarında farklı bir bakış açısı yakalayan Belusso, dekorasyon projeleri ile de müşterilerine üstün bir hizmet sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi