Öykü Baştaş Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Instagram’dan Amerikalı bir ajans tarafından keşfedilen ve daha sonra Milano’da Gucci’nin defilesine çıkan Türk manken. Öykü Baştaş, 1997 doğumlu manken, Milano’daki Moda haftasında podyuma çıkan ilk Türk olma özelliği nedeniyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alan Öykü Baştaş, henüz 20 yaşında, Türkiye’nin mankenlik alanında en önemli başarısına imza atmış durumda.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'de Adalet: Silahlanın Çağrısı Yaptı 'Suç Unsuru Yok' Diyerek Adliyeden Ayrıldı

Öykü Baştaş, aynı zamanda Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, 2. sınıf öğrencisi.

Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar daha çok, Öykü Baştaş’ın güzelliği yönünde fakat Öykü Baştaş, yaşından çok daha büyük bir olgunlukta verdiği cevaplarla fazlasını hak ettiğini bir kez daha gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  Mobil Okul Timleri Nedir? Ne Yaparlar?

Sosyal medyada bir kullanıcının kendisi hakkında “güzel değil” yorumuna “twitter herkesin düşüncelerini istediği gibi paylaştığı bir ortam” şeklinde yanıt vererek yaşından beklenmeyecek derecede bir cevap vermiş.

Miss Turkey güzelleri de en az Öykü Baştaş kadar konuşulmuştu fakat hepsi mini-şöhretin esiri olmuş ve popüler kültür sayesinde unutulup gitmişti. Öykü Baştaş’tan sadece bu efendiliğini hatırlayalım yeter.

İlginizi Çekebilir:  Bir Nefes Al ve Bir Adım Öne Çık!

Ülkede linç kültürü almış başını gidiyor efendiler. Linç eden edene. Ağzı olan konuşuyor, eleştiriyor, yeriyor, vuruyor, dövüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri