Biyografi

Ozan Yiğit Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ozan Yiğit kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Ozan Yiğit’ten söz edeceğiz.

Ozan Yiğit Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında dünyaya gelen Ozan Yiğit, aslen Ankaralıdır. Lise dönemlerinden itibaren tiyatroyla ilgilenen Ozan Yiğit, 18 yaşındayken Los Angales’a gitmiş ve dil eğitimi aldıktan sonra oyunculuk üzerine de eğitimlerini tamamlamıştır. Sonrasında ise İstanbul’a taşınmıştır. Ozan Yiğit, ilk olarak Tatlım Tatlım ve Ekşi Elmalar adlı filmlerde rol almıştır. 2 sene boyunca BKM bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ozan Yiğit, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de rol almaktadır.

Ozan Yiğit ile İlgili Aramalar

Google’da Ozan Yiğit ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ozan Yiğit Sevgilisi Ozan Yiğit boyu Ozan Yigit Instagram Ozan Yigit Twitter Ozan Yiğit yaş Ozan Yiğit & Ayşegül Yılmaz Ozan Yiğit Burcu Ozan Yiğit oynadığı Filmler, ozan yiğit boyu kilosu, ozan yiğit sevgilisi eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.