Biyografi

Özge Fışkın Kimdir? Nereli? kaç Yaşında? Eşi? Müzikleri?

Özge Fışkın kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özge Fışkın’dan söz edeceğiz.

Özge Fışkın Kimdir?

  • Müzisyen.

1973 yılında Ankara’da dünyaya gelen Özge Fışkın, müzisyendir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk olarak öğrencilik yıllarında çeşitli yerlerde sahne alan Özge Fışkın, aynı zamanda 2000 yılında Roxy Müzik Yarışması’n da jüri özel ödülüne layık görülmüş; Levent Yüksel ve Sertab Erener’in vokalistliğini yapmıştır. Özge Fışkın’ın birçok albümü ve teklisi bulunmaktadır. Özge Fışkın 2015’te Hakan Tamar ile evlenmiştir.

Albümleri

  • Kilitler (2007)
  • Bir Avuç Fotograf (2012)
  • Her Şeyin 1 Zamanı Var (2015)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Özge Fışkın, aynı zamanda düetleri ve video klipleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Müzisyen Özge Fışkın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Özge Fışkın, erişim tarihi: 30 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds