PKK Sempatizanları Almanya’nın Hannover Havalimanında THY Kontuarındaki Türk Yolculara Saldırdı

Terör Örgütü PKK’nın en yoğun şekilde örgütlendiği ülkelerin başında gelen Almanya’da bir skandal daha yaşandı. PKK destekçisi teröristler/sempatizanlar Almanya’daki Türk yolcularına saldırdı. Havalimanında ellerinde bayraklarla sloganlar atan PKK’lı bir grup, Türk yolcuların geçişi sırasında “Terörist Erdoğan” sloganları atarak gruba saldırıda bulundu.

Almanya’nın Hannover Havalimanında Türk Hava Yolları kontuarının bulunduğu B Terminalinde ellerinde Kürdistan bayrağı olan bir grup Türk yolculara saldırdı.

Terörist Erdoğan Sloganları Attılar

Söz konusu grup, saldırıdan önce “Terörist Erdoğan” sloganları atarak Türk yolcuları tahrik etti ve iki grup arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında yaralanan olmazken kısa süreli gerginlik yaşandı.

Sopalar Havalimanına Nasıl Girdi?

Havalimanı kontrolleri bu kadar sıkıyken PKK yandaşı teröristlerin havalimanına ellerinde bayrak ve sopalarla girmeleri akıllarda soru işareti bıraktı.

Almanya Bunu Hep Yapıyor

Terör örgütü PKK’nın en geniş çapta örgütlendiği yerlerin başında Almanya geliyor. Almanya’da pek çok bölgede kolayca örgütlenen PKK sempatizanları, Alman güvenlik güçleri tarafından da sıkı bir takibe alınmıyor, denetimlerden muaf tutuluyorlar.

Söz konusu olayla ilgili aşağıda bir kullanıcının attığı Twit yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: