Spor

Roberto Firmino’nun Dişleri Neden Bu Kadar Beyaz? Hangi Diş Macununu Kullanıyor?

Roberto Firmino’nun dişleri neden bu kadar beyaz? Roberto Firmino hangi diş macununu kullanıyor? Daha önceki yazılarımızda futbolla ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Roberto Firmino’nun dişlerinden söz edeceğiz.

Roberto Firmino’nun Dişleri

Liverpool’un Sadio Mane ve Muhammed Salah ile birlikte ileri uçtaki hücum oyuncularından olan ve dünyanın en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen Brezilyalı forvet oyuncusu Roberto Firmino, attığı goller, gol sevinçleri ve asistlerinden farklı olarak aynı zamanda dişleri ile de ön plana çıkan bir isim.

Dişlerinin normalden daha beyaz ve farklı olması, Roberto Firmino’nun dişlerinin neden bu kadar beyaz olduğu sorusunu akıllara getirdi.

Liverpool’un özel diş doktoru Robbie Hughes, takımdaki oyuncuların sadece dişleri ile ilgileniyor. Oyuncuların dişlerinin parlak ve temiz olmasının kendileri için yararlı olacağını düşünen Robbie Hughes, sadece Roberto Firmino’nun değil aynı zamanda Sadio Mane ve teknik direktör Jürgen Klopp’un da dişlerine özel bakım yapıyor.

Takımdaki diğer oyuncuların da dişlerinin normalden fazla beyaz olmasının asıl nedeni de takımdaki her oyuncunun dişleri ile ilgilenen bir doktorun olması.

Diş doktoru Robbie Hughes, Roberto Firmino’nun dişleri için 4’ten 1’e kadar sıralanan bir renk skalasını önüne koyduğunu, Firmino’nun da “1’in de ötesinde” diye yanıt verdiğini ifade ediyor. Firmino’nun bu kararından sonra takımdaki diğer oyunculardan farklı olarak Firmino’ya dişlerini çok daha parlak gösteren bir tedavi uyguladığını dile getiren diş doktoru Robbie Hughes, Coutinho’nun da benzer bir tedavi istediğini dile getirdi.

Nitekim Hughes’in elinin dokunduğu her Liverpool oyuncusunun dişleri, dikkat çekecek kadar beyaz. Bu, tamamen takımın diş doktorunun sırrı.

Roberto Firmino’nun Dişleri ile İlgili Aramalar

Google’da Roberto Firmino’nun dişleri ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; roberto firminonun dişleri, roberto firmino dişleri için ne kullanıyor, roberto firminonun dişlerinin beyaz olması nedeni, roberto firmino diş beyazlığı,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi