Biyografi

Yaman Çınar Balcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yaman Çınar Balcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Yaman Çınar Balcı’dan söz edeceğiz.

Yaman Çınar Balcı Kimdir?

  • Oyuncu.

2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yaman Çınar Balcı, ilkokul eğitimine devam etmektedir. 34 Sanat Akademi’de oyunculuk üzerine dersler alan Yaman Çınar Balcı, ayrıca Ayça Kuru Akademi’de modellik eğitimi almıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu adlı dizide şehzade karakterine hayat vermiştir. Yaman Çınar Balcı ayrıca Kırmızı Oda dizisinde de rol almıştır. Çocuk oyuncu Yaman Çınar Balcı, Kuruluş Osman adlı dizide de Alaaddin Bey rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yaman Çınar Balcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı çocuk oyuncu Yaman Çınar Balcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Yaman Çınar Balcı, erişim tarihi: 16 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.