Teknoloji

Samsung Telefonda Google Durmaya Devam Ediyor Hatası

Samsung ve diğer Android cihazlarda sıklıkla karşımıza çıkan sorunlardan ‘’Google Durmaya Devam Ediyor’’ hatası oldukça basit problemlerden bir tanesidir. Sorunun yaşanması nedeni genel olarak yazılım içerisinde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Cihaz dosyaları birbiriyle bağdaştıramaz ve açılması gereken uygulamalar sürekli hatalar verir. Bu sorunla devamlı olarak karşılaşıyorsanız ve nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız alt kısımda bulanan başlığı okuyabilirsiniz.

Samsung Google Durmaya Devam Ediyor Hatası Çözümü:

  1. Cihazda bulunan Google uygulamasının önbellek kısmını temizleyiniz. Bu işlem için Ayarlar bölümünde yer alan Uygulamalara giriş yapın ve Google uygulamasına dokunun. Sonrasında alt kısımda bulunan ‘’Depolama’’ alanından ‘’Önbelleği’’ temizle diyerek işlemi tamamlayınız.
  2. Farklı olarak yapacağımız bu işlemde ise Google uygulamasına ait bütün güncellemeleri kaldıracağız. İlk adımda bahsettiğimiz şekilde Ayarlar sekmesinden Google uygulamasına giriyoruz ve ‘’Güncellemeleri Kaldır’’ butonuna tıklıyoruz. Böylelikle sistemin yükleme yaptığı her seçenek silinip uygulama tamamen sıfırlanıyor.

Yukarıda bahsettiğimiz çözümler büyük oranda işinize yarayacaktır. Eğer ki hala Samsung Telefonda Google Durmaya Devam Ediyor Hatası alıyorsanız en kısa zamanda teknik servise danışarak destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds