Teknoloji

Samsung USB Bağlayıcı Takıldı Çıkarıldı Hatası Çözümü

Son teknolojik ürünlerle birlikte akıllı telefonların önemi oldukça hızlı bir şekilde artmaya başladı. Bu noktada önemli bir marka olan ve insanlara aralıksız hizmet sunan Samsung, benimsediği izlenimler ile kullanıcılarına memnuniyet sağlamaya devam ediyor. Android cihazlar üreten şirket son zamanlarda yaşanan güncellemelerden dolayı farklı hatalar vermeye başladı. Özellikle bu noktada yaşanan sorunlardan bir tanesi olan ‘’Samsung USB Bağlayıcı Takıldı Çıkarıldı Hatası’’ kullanıcılara önemli bir arıza gibi gelse de çözüm konusunda olukça kolay bir problemdir. Bu yazımızda sorunu açıklayarak neyden kaynaklandığından ve nasıl çözüleceğinden bahsedeceğiz. 

  1. Telefonu Fabrika Ayarlarına Döndürme: Cihaz kullanım konusunda bu problem ile birlikte hatalar vermeye başlar. O yüzden cihazımızı fabrika ayarlarına döndürerek sorundan kurtulabilir, normal şekilde kullanmaya devam edebiliriz. Akıllı telefonu fabrika ayarlarına döndürmek için: Ayarlar>Genel Yönetim>Sıfırla>Fabrika Ayarları adımlarını izleyerek sıfırlama işlemini tamamlayabilirsiniz.
  2. USB Settings Depolama Verilerini Temizleyin: Hatanın yaşanılmasına asıl neden olan bölüm, bazı nedenler ile birlikte bu hatayı vermektedir. Bu nedenle USB Settings ismi verilen uygulamanın depolama verilerini temizlememiz gerekir. Bunun için: Uygulamalar>Sistem Dosyaları>USB>USB Settings alanına giriş yaparak ‘’Depolama Verilerini Temizleyin’’ seçeneğine basmanız yeterli olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds