Biyografi

Selda Uyan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Selda Uyan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selda Uyan’dan söz edeceğiz.

Selda Uyan Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk çalışmalarına ilk olarak 2021 yılında ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide başlayan Selda Uyan, sonrasında 2022 yılında ekranlara gelen Hayaller ve Hayatlar adlı dizide Pelin karakterine hayat vermiştir. Selda Uyan aynı zamanda Cihangir Atölye Sahnesi’nde çeşitli oyunlarda kostüm tasarımında görev almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Hayaller ve Hayatlar (Pelin, TV Dizisi 2022)
  • Evlilik Hakkında Her Şey (TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selda Uyan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Selda Uyan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtların en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds