Senin Vaporesso Revenger Modelin Hangisi?

Elektronik sigara üreticileri arasında bazı özel modellerin başka bir yeri vardır. Belki de bu yüzden pek çok e-sigara üretici firması, ürettikleri ürün serilerinin bazılarının farklı versiyonlarını sunarlar. Ancak seriler hep sabit kalır. Örneğin Smoktech, SMOK Alien 220W mod elektronik sigara ve SMOK AL85 gibi cihazlarla “SMOK Alien” serisini bir şekilde sürdürür. Bu hem pazarlama hem de kullanıcılara seçenek sunma açısından önemlidir. Elbette Smok Alien bu konuda yalnız değil. Vaporesso da, çok tutan VaporessoRevenger Model Serisi’ nin pek çok farklı versiyonunu üretti; Vaporesso Revenger, Vaporesso Revenger X, VaporessoRevenger Go ve Revenger Mini. Peki bu mod kitlerden hangisi sizin için uygun? Ya da soruyu şöyle soralım; senin Vaporesso Revenger Modelin hangisi?

Vaporesso Revenger Versiyonları

Vaporesso Revenger versiyonları 4 farklı cihaz kombinasyonundan oluşuyor. Bu modeller arasında batarya kapasitesi, sabit batarya – 18650 pil kullanma, boyut ve atomizer tank gibi çeşitli unsurlarda farklılıklar var. Bu da Vaporesso Revenger Versiyonlarını farklı kullanıcı tipleri için ideal kılıyor. Örneğin Revenger Mini, 2500 mAh’ lık bir sabit batarya ile çalışıyor ve maksimum watt seviyesi VaporessoRevenger modeline göre hayli düşük. Sözü daha fazla uzatmadan, hangi Vaporesso Revenger Modeli kimler için daha uygun bir göz gezdirelim. 

Vaporesso Revenger Mini’ yi Tanıyalım

Vaporesso Revenger Mini Kit, maksimum 85 watt’ lık bir modgövdeye sahip. Gövde tasarımı ve diğer unsurları, VaporessoRevenger 220W’ a oldukça benziyor. 2500 mAh’ lık sabit batarya ile çalışan Vaporesso Revenger Mini, OMNI Board 2.2 işlemci setini kullanıyor. Mod gövde, Vaporesso NRG SE Sub Ohm Tank ile güçlendirilmiş; 3.5 ML’ lik bu atomizertank, 22 mm çapında ve paslanmaz çelik ile pyrex camdan üretilmiş. Ayarlanabilir hava kanalları ve Delrin Drip Tip sayesinde hem küçük ve hafif hem de performanslı bir Vaporesso Revenger Versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Gövde üzerindeki büyük ateşleme tuşu, OLED ekran altındaki iki ayar düğmesi, mikro USB şarj girişi ve OMNI 2.2 İşlemci Seti’ nin sağladığı gerçek zamanlı saat ve batarya durumu gibi özellikler, Vaporesso Revenger Mini’ nin önde gelen özellikleri. 

Vaporesso Revenger Mini Kimler İçin Uygun?

Mod elektronik sigara modellerindeki en önemli sorunlardan bir tanesi de atomizer tankın likit sızdırmasıdır. Bu sızıntı çanta veya cepte taşıdığınız diğer elektronik cihazlara zarar verebilir. Ayrıca PG ve VG içeren e-likit, mod e-sigara gövdelerindeki 18650 şarjlı pillerin de bir numaralı düşmanıdır. Her ne kadar Vaporesso Revenger Serisi modellerinin likit sızıntısı konusunda sicili temiz olsa da sabit bataryalı küçük bir mod kullanmanız, sizin için daha iyi bir seçim olabilir. Bu yüzden Vaporesso Revenger Mini modeli bayan kullanıcılar, acemi mod e-sigara kullanıcıları için gayet ideal. 

Günümüzde pek çok mod elektronik sigara kullanıcısı yüksek watt ile buhar elde etmek istiyor. Ancak yeni başlayanlar için Vaporesso Revenger Mini, büyük ekranı hafif ve küçük gövdesi ile başlangıç seviyesindeki mod kullanıcıları için iyi düşünülmüş bir elektronik sigara. Bu cihazın rakibi daha ziyade SMOK AL85, Vaporesso Swag, eVic VTC2, Eleaf Pico75W gibi box mod elektronik sigara cihazları. 

Vaporesso Revenger Nasıl Bir Mod?

Vaporesso Revenger 220W, versiyonlar arasında tercih edebileceğiniz en ideal mod kir. Maksimum 220W ile buhar verebilen bu Revenger Versiyonu, pek çok açıdan SMOK Alien 220W’ nin rakibi. 2 adet 18650 pil ile çalışan VaporessoRevenger’ ın 0.96 İnçlik OLED ekranı ve tamamen alüminyumdan üretilmiş gövdesi ile elektronik nargile modelleri arasında dikkat çekiyor. Özellikle yoğun buhar talep eden genç kullanıcılar için dinamik tasarım çizgileri ile dikkat çeken mod elektronik sigara, farklı gövde renk seçenekleri, 5 ML’ lik atomizer tankı, OMNI 2.2 İşlemci Seti ve diğer fonksiyonları ile tercih edebileceğiniz en iyi mod elektronik sigara modellerinden birisi ve farklı versiyonları arasında da birinci sırada. 

Büyük bir ateşleme düğmesi bulunan Vaporesso Revenger220W, gövde üzerindeki mikro USB şarj girişi ile de şarj olabiliyor. Gerçek zamanlı şarj göstergesi ve saat, OMNI 2.2’ nin nimetlerinden. 26.5 mm çapındaki üstten doldurulabilen NRG Sub Ohm Tank ise, Vaporesso GT Serisi coil sistemini kullanıyor ve 510 vidalama sistemine sahip. 

Vaporesso Revenger 220W Kimler İçin Uygun? 

Gerek yurt dışındaki gerekse ülkemizdeki kullanıcılar için oldukça başarılı bir mod elektronik sigara modeli olarak karşımıza çıkan Vaporesso Revenger 220W, küçük ve hafif olmasının yanında Türkiye’de coil ve yedek parçalarına kolayca ulaşabileceğiniz için size muhteşem bir modelektronik sigara deneyimi sunuyor. İster yeni, ister orta isterse deneyimli kullanıcılar Vaporesso Revenger 220 W ile gün boyu kaliteli buhar elde edebilirler. Özellikle gençler için tasarlanmış olan cihaz, geniş ekranı ile üst yaş seviyesindeki kadın ve erkek kullanıcılar için de ideal. 

Vaporesso Revenger X Teknik Özellikleri 

Vaporesso Revenger X, pek çok detayı değerlendirildiğinde Vaporesso Revenger 220W ile aynı. Bu üst segment modelektronik sigaranın dokunmatik tasarımlı bir ekranı bulunuyor. Diğer özellikler ise Vaporesso Revenger 220 Wattile tıpatıp aynı; maksimum 220 Watt güç ile buhar üreten cihaz, Vaporesso NRG Sub Ohm Tank kullanıyor. Cihazın dokunmatik tasarımlı ekranı 0.96 İnçlik OLED bir ekrandan oluşmasının yanında titreşimli ve 8 farklı vibrasyon / titreşim özelliğine sahip. 5.0 ML’ lik atomizer tank Vaporesso GT tipi coil (bobin) kullanıyor ve paslanmaz çelik – pyrex cam kullanılarak üretilmiş. Tepeden doldurulan atomizer tankın aynı zamanda ayarlanabilir hava kanalları da var. 

Vaporesso Revenger X’ i Kimlere Öneririz? 

Vaporesso Revenger X, daha çok tasarıma ve şıklığa önem veren genç kullanıcılar için üretilmiş sub ohm bir mod. Bu açıdan MTL içim tercih edenler veya tasarımı önemsemeyenler için Revenger X, çok uygun bir model değil. Çünkü cihazın tüm teknik özellikleri Vaporesso Revenger220W ile aynı. Eğer bütçeniz el veriyorsa, Revenger X’ i tercih edebilirsiniz. Ancak tersi durumda Vaporesso Revenger220W daha ideal bir çözüm olacaktır. 

Vaporesso Revenger GO İnceleme

Vaporesso Revenger Go, pek çok açıdan Vaporesso RebengerMini Modeli’nin bir versiyonu. Sadece 5000 mAh’ lık sabit bir bataryası bulunan e-sigara, 220W güce ulaşabiliyor ve 5 ML’ lik NRG Sub Ohm Tank kullanıyor. Diğer tüm teknik özellikler, Vaporesso Revenger ile aynı. Yani maksimum 220 Watt ile buhar üreten mod, gövde tasarımı – ağırlığı ve boyutları bakımından Revenger 220W ile benzer. Sadece sabit bir batarya kullanan bu versiyon, 5000 mAh’ lık bataryası ile Revenger Mini’ nin 2 katı kadar. 

Farklı Vaporesso Revenger Modellerini Orijinal Olarak Almak

Vaporesso Revenger, günümüzde gerek ikinci el ve diğer sitelerden kolayca alınabiliyor. Ancak orijinallik ve cihaz sağlamlığı konusunda riskler yok değil. Eğer birinci el, orijinal ve temiz bir Vaporesso Revenger almak isterseniz Elektroniksigarashop.org adresine uğrayabilir, bir cihaza ek olarak Vaporesso Coil ve Premium Likit alarak da buhar keyfinizi katlayabilirsiniz.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: