Biyografi

Serkan Özarslan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Serkan Özarslan, 1986 yılında Sivas’ta doğmuş bir yönetmen ve senaristtir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur ve İngilizce dilini de başarıyla kullanabilmektedir. Kariyerine yönetmenlikle başlayan Özarslan, bir dizi film ve dizi projesinde yönetmenlik yapmanın yanı sıra bazılarının senaryolarını da yazmıştır. Yaratıcı projelere katılmaya devam etmektedir.

Serkan Özarslan’ın 2014 yılında çektiği ilk uzun metrajlı filmi “Silsile,” Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi senaryo ödülüne layık görülmüştür. Bu başarı, onun yeteneklerini ve sinema dünyasındaki varlığını güçlendirmiştir.

Yönetmenlik kariyeri boyunca, “Yeşildeniz Milenyum,” “Sessiz Yalanlar,” “Beyourself,” “Güneşi Beklerken Simitçi,” “Babaannem” gibi çeşitli film ve dizi projelerinde çalışmıştır. Sanatçının çalışmaları izleyiciler tarafından da takdir edilmekte ve yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Serkan Özarslan’ın eserleri, Türk sinemasına katkılarıyla da önemli bir yere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi