Biyografi

Setenay Cankat Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Birçok yazımızda merak edilen biyografi yazılarını sizlerle paylaştırdık. Bugün televizyon dünyası içinde merak edilen isimlerden olan Setenay Cankat hakkında yazacağız. Setenay Cankat Kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu?

  • Sunucu, Spiker

Mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelen Setenay Cankat, 2024 itibariyle 36 yaşındadır. İkizler burcudur. 1.71 boyundadır. Evli değildir. Anne tarafı Selanik göçmeni iken baba tarafı Çerkez’dir. Lise ve üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sinema Bölümü’nde bitirmiştir. Aynı zamanda çeşitli kurumlarda oyunculuk eğitimi almıştır. Lisans eğitiminin ardından çeşitli kanallarda çalışma fırsatı yakalamıştır. ATV’de çalışmaya başlayan Cankat, bunun ardından ATV haber bülteninde muhabir olarak görev almıştır. Daha sonra A Haber kanalında spikerlik yapmaya başlamıştır. Bunun ardından A Spor kanalında çalışmalarına devam etmiştir. Setenay Cankat şu an Ekol TV kanalında spor spikeri olarak göre yapmayı sürdürmektedir. Spor yapmayı seven Cankat, kendini geliştirecek aktiviteler yapmayı sürdürmektedir. Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşım yapmaya ve gündelik hayatına dair paylaşımlar yapmaya devam eden Setenay Cankat’ın 130 bine yakın takipçisi vardır.

Kaynak: Sözcü, Setenay Cankat, Erişim Tarihi 9 Mayıs 2024.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds