Gündem

Sevil Şenoğlu Kimdir?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu olan Kerem Kılıçdaroğlu’na yönelik ağır ithamları ile gündeme bomba gibi düşen Sevil Şenoğlu, Alevilerden şehit olamayacağını söylemesi ile tepkileri üzerine çekti. Sevil Şenoğlu Kimdir? Sevil Şenoğlu şu açıklamalara yer verdi. Sevil Şenoğlu Kimdir?

“Bu Kemal’in oğlu olacak Kerem Kılıçdaroğlu’nu bir an önce Afrin’e gönderelim. Cephede savaşması için.”

“Ölürse şehit olmaz ama en azından Niyazi olur. Biz de kurtuluruz Kemal’in birinden.”

“Aslan gibi (!), çakı gibi asker. Gönderelim bunu da. Cepheden kaçarken belki kazara ölebilir. Şehide niyet Niyaziye kısmet gömeriz kara toprağa.”

Üstelik profil fotoğrafında bayrak olan Sevil Şenoğlu, ülkeyi ayırmaya, bölmeye, diğer etnik unsurları görmezden gelmeye çalışması ile hukuken bir suç işliyor ve ilerleyen günlerde muhtemelen adına herhangi bir hukuki işlem yapılmayacak.

Sevil Şenoğlu, sadece bir Twitter kullanıcısı. Başka bir özelliği ve vasfı da yok. Ama böyle bir açıklama ile ülkenin gündemine gelebiliyor. Ne yazık ki talihsiz bir açıklama. Sevil Şenoğlu’nun bu yaptığı açıklamalar uzun süre gündemde kalacak gibi görünüyor.

Sevil Şenoğlu, yaptığı bu açıklama ile gündeme geldi. Kim olduğu, ne iş yaptığı henüz belli değil ama yaptığı açıklamalar sağlıklı bir zihnin ürünü değil. Bu nasıl bir nefrettir ki böylesine bir açıklama yaptırabiliyor.

Umarız bundan sonra böyle açıklamaların arkası kesilir. Afrin Operasyonunun böyle bir şeye alet edilmesi bile utanç verici.

One thought on “Sevil Şenoğlu Kimdir?

  • Afyonlu03

    Tam bir pravokotor ,feto den bile tehlikeli

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds