Yağmur Çokgenç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Yağmur Çokgenç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yağmur Çokgenç’ten söz edeceğiz.

Yağmur Çokgenç Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen Yağmur Çokgenç, lisans eğitimini ise Ankara’da psikoloji bölümünde üniversite eğitimine devam etmektedir. 20 yaşında iken İzmir güzeli seçilen Çokgenç, Folkart Academy öğrencilerince sahnelenen müzikalde rol almıştır. 2018’de Çocuklar Duymasın adlı dizide Cansu karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Aslım rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Prof. Dr. Kürşat Zorlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Oynadığı Diziler?

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Aslım) (TV Dizisi)
2018 – Çocuklar Duymasın (Cansu) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yağmur Çokgenç 1.74 cm boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Çokgenç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yağmur Çokgenç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Selim Yeğin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Yağmur Çokgenç ile İlgili Aramalar

Yağmur Çokgenç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur Çokgenç hangi dizilerde oynadı? Sevdim seni bir kere Aslım kimdir? Sevdim seni bir kere Aslım kaç yaşında? Yagmur cok genc kac yasinda?, Oğuzhan Kayra Koç Yağmur Çokgenç Instagram Berk Bakioğlu Yağmur Çokgenç sevgilisi Yağmur Çokgenç oynadığı Diziler Yağmur Çokgenç Burcu Yağmur Çokgenç hangi dizide oynayacak Yağmur Çokgenç Cansu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi