Sosyal Medya Fenomeni ve Müzisyen Melis Fiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melis Fiş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Fiş’ten söz edeceğiz.

Melis Fiş Kimdir?

  • Müzisyen
  • Sosyal medya fenomeni

18 Eylül 2001 tarihinde dünyaya gelen Melis Fiş, İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. TOKİ Erdem Beyaz Ortaokulu’ndan mezun olan Melis Fiş, daha sonra Kadıköy Avni Akyol Güze Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuştur. İlk olarak musically uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken genç müzisyen şimdilerde ise sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Sunucusu Berrak Ataşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İyi derecede gitar ve piyano çalabilen Melis Fiş, öte yandan birçok farklı yerde de canlı müzik icra etmektedir. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarında kısa parçaları söyleyen ve cover’ları ile dikkat çeken Melis Fiş ayrıca sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Öte yandan piyano çalmayı annesinden öğrendiğini ifade eden Melis Fiş, ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Nilgün Marmara Kimdir? Nilgün Marmara Kitapları

Melis Fiş ayrıca son zamanlarda Ben Fero (Ferhat Yılmaz) ile beraber Bildaerim İçin isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kaç Yaşında?

Melis Fiş ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni ve müzisyen Melis Fiş 2020 itibariyle 18 yaşındadır. Dur Diyemem, Sonu bile bile geldim sana yine yine gibi şarkıları söylemektedir. Mustafa Sandal ve Defkhan ile beraber Yanında şarkısını YouTube üzerinden paylaşmıştır. Şarkı 2 milyondan fazla izlenme almıştır. Sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Filiz Tunç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Melis Fiş ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Fiş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melis fisin Sevgilisi Dur Diyemem Karaoke Dur Diyemem – Akor Dur Diyemem Akor Melis YouTube Melis Melis Cover Sonu bile bile geldim sana yine yine indir Mustafa Sandal Yanında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi