Tiktok Fenomeni Cody Mehmet Çatal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Cody Mehmet Çatal kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Cody Mehmet Çatal”dan söz edeceğiz.

Cody Mehmet Çatal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Tiktok’ta çektiği videolar ile kısa sürede çok genil bir hayran kitlesine ulaşan Mehmet Çatal, burada popüler olduktan sonra YouTube ve Instagram’da takipçi sayılarını artırmıştır. Komik ve eğlenceli videoları ile takipçilerine keyifli anlar yaşatan Mehmet Çatal hakkında merak edilen soruları sizlerle aşağıda başlıklar halinde paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hamile Kadının Aracına Saldıran Magandalar Hasan Sel ve Hüseyin Sel Kimdir? Ne İş Yapıyorlar?

Kaç Yaşında?

Cody Mehmet Çatal ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Kendisi Aralık 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 27 yaşındadır. Aralık ayında 28 yaşında olacaktır.

Ne Mezunu?

Profilinde veya sosyal medya hesaplarından paylaştığı videolardan da anlaşılacağı üzere kendisi Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Kimya bölümünden mezun olmuştur.

Öğrencilik yılları boyunca üniversite bünyesinde, The Walt Disney Company, Hardal Dergi gibi yerlerde çalışan Mehmet Çatal, videolarını Canon Powershot G7X mark II ile çektiğini, videolarını ise Adobe Premiere Pro CC ya da iMovie ile editlediğini ifade ediyor. İstanbul’da yaşamına devam eden Mehmet Çatal’ın bir de kedisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  AKP İstanbul İl Başkanı Şenocak: Binali Yıldırım Kazandı

Elimizde aslen nereli olduğu ve sevgilisi olup olmadığı bilgisi yoktur. Kendisi hakkında merak edilen soruların cevaplarını kısaca sizlerle paylaştık. Yazımızda eksik ya da hatalı düşündüğünüz yerleri bizlere iletin. Eklemek istediğiniz yerleri de belirtebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’da 50 binden fazla abonesi bulunan Mehmet Çatal, 2015 tarihinde hesabını açmış ve bu zamana kadar videoları 1.5 milyondan fazla izlenmiş. Instragram’da ise 20 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  İleri Demokrasi: AKP’nin 23 Oyla Kazandığı Keşan’da Geçersiz Oyların Sayılması Talebi Reddedildi

Cody Mehmet Çatal ile lgili Aramalar

Google’da Cody Mehmet Çatal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cody ahmet çatal kimdir nerelidir, cody mehmet çatal kaç yaşında, cody mehmet çatal aslen nereli, cody mehmet çatal tiktok, cody mehmet çatal sevgilisi var mı,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara