Stump Me 57. Seviye ”Resimde Kaç Eğri Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

İnsanların boş zamanlarında veya bekleme anlarında yapacağı kısa aktiviteler akıllı telefonların daha sıklıkla kullanılmaya başlanmasıyla çeşitlenmiş, kısa zamanı daha verimli kullanmaya yarayacak oyunlara dönüşmüştür. Oyun çeşitliliğinin artmasıyla, insanlar bilgisini tazeleyip beyin geliştirici oyunları daha fazla tercih etmeye başlamıştır. İşte Stump Me bu minvalde bir oyun olmakla birlikte düşündürücü ve araştırmaya zorlayan bir oyun olmasıyla dikkat çekici.

İlginizi Çekebilir:  Lübnan Asıllı Ünlüler

Çeşitli soruların cevabını sizler için bir araya getirmiştik. Şimdi ise Stump Me oyununda 57. sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Diğer sorularla alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi sıklıkla ziyaret edin.

Stump Me 57. Seviye sorusu: Aşağıdaki resimde kaç eğri var?

Stump Me oyununda sıklıkla rastladığımız yanılsamalı bir soruyla daha karşı karşıyayız. İlk olarak batığımızda göz yanılsaması olarak görünse de cevap bir o kadar basit.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Oyunu Kazanmak Zorundasın'' Sorusunun Cevabı Nedir?

İşte 57. Seviyenin cevabı: Ekrana dikkatli bakarsak bir göz yanılmasıyla karşı karşıya kalıyoruz. Ve resimde aslında hiçbir eğri yoktur. Sorunun cevabı 0’dır.

Stump Me oyununda bu tarz göz yanılmaları yarışmacıyı düşündürücü sorularla karşı karşıya bırakılıyor. Dikkatli okumak ve ekrana dikkatli bir şekilde bakmak sizi daha iyi seviyelere götürecektir.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Yer Çekimini Keşfet” Sorusunun Cevabı Nedir?

Başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce