Sude Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sude Çınar kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Sude Çınar”dan söz edeceğiz.

Sude Çınar Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1995 yılında dünyaya gelen sosyal medya fenoemeni Sude Çınar, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İç Mimarlık okumaya devam etmektedir. Bir süre eğitimini dondurduğunu dile getirse de daha sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmiştir.

Sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen soruları önceki yazılarımızda olduğu gibi başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sude Çınar hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğu. Yukarıda da belirttiğimiz üzere kendisi 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yani şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Anne tarafından aslen İzmir’li olan Sude Çınar’ın baba tarafı ise Mersinlidir. Ancak şu anda yaşantısına ailesi ile birlikte İstanbul’da devam etmektedir.

Burcu Ne?

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ise burcunun ne olduğu. Ünlü sosyal medya fenomeni Boğa burcudur.

Boyu ve Kilosu

Sude Çınar hakkında merak edilen bir diğer soru ise boyu ve kilosunun ne olduğu. YouTube fenomeninin boyu 1.68 cm. Kilosu ise 55.

Sevgilisi Var mı?

Sude Çınar’a en fazla yöneltilen sorulardan biri de sevgilsinin olup olmadığı. Bir dönem Berk Güler isimli YouTuber ile birliktelik yaşayan Sude Çınar, daha sonra Güler’le ayrılmıştır. Ayrıldıklarını takipçileri ile sosyal medyadan paylaşan Sude Çınar’ın şu anda sevgilisi yok. Hem sağ kolunda hem de sol kolunda birer dövmesi bulunan Sude Çınar’ın kolunda bir elmas dövmesi de bulunmaktadır.

YouTube Hesabı

21 Ekim 2018 tarihinde YouTube hesabı açan Sude Çınar, burada günlük vlog, diyet ve diyalog tarzı videolar çekmektedir. Bu zamana kadar toplamda 2.5 milyondan fazla izlenen Sude Çınar’ın kanalını 70 binden fazla kişi takip ediyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCA6AAWGDQIJ4EcwtJQFwkMA

Instagram Hesabı

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Sude Çınar’ın Instagram üzerinde 270 bine yakın takipçiis bulunuyor. Sık sık fotoğraf ve videolarını takipçileri ile paylaşan Sude Çınar’ın Instagram hesabına göz atmak için şu bağlantıyı https://www.instagram.com/sudecinarr/ kullanabilirsiniz.

Sude Çınar ile İlgili Aramalar

Google’da Sude Çınar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sude Çınar Berk Güler NEDEN AYRILDI, Sude Çınar yaş, Berk Güler, Sude Çınar nasıl zayıfladı, sude çınar biyografi, sude çınar kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: