Taşeron Mafya Sedat Peker’den ‘Silahlanın’ Çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi liderine ”bilge genel başkan” diyerek başladığı konuşmasına cumhur ittifakını sonuna kadar destekleyeceklerini ifade ederek devam eden Sedat Peker, konuşmasının ilk bölümünde bu vatanın delileri olduklarını dile getirdi.

Konuşması sık sık tekbirlerle kesilen Peker, Cumhuriyet neslinin en şerefli nesli olduklarını dile getirdi. Peker, birinci şerefli nesil olarak Milli Mücadele döneminde emperyalistlere karşı savaşan Anadolu halkını gösterdi.

15 Temmuz Darbe Girişimi hakkında da açıklamalarda bulunan Peker, bu vatanın gerçek sahiplerinin darbe girişimi sırasında Erdoğan’a sahip çıkanların olduğunu dile getirdi. Muhalefete de eleştirilerde bulunan fedailerin ülkenin sokaklarını karış karış koruyacaklarını dile getirdi.

Irak, Suriye, Afganistan ve Libya’nın emperyalistlerin oyunlarıyla iç karışıklığa düştüğünü şimdi de emperyalistlerin aynı oyunu Venezuela’da oynadıklarını savundu. Silahın iyi insanların elinde olması gerektiğini, silahın bir sigorta ve güvence olduğunu söyleyen Peker, imkanı olan vatandaşların mutlaka ruhsatlı silah alması gerektiğini dile getirdi.

Kötüye hazırlıklı olmaları gerektiğini söyleyen Peker’in açıklamaları sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İç savaş tehdidi hükmünde olan bu ifadelere karşı savcılıktan herhangi bir adım gelecek mi bilinmez ancak hükumetin taşeron mafyası Peker, seçimler yaklaştıkça halkı kin ve nefrete sürüklüyor.

İlgili Video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.