Taziye Evindekilerle Dalga Geçen İki Sağlık Personeli Sosyal Medyada Geniş Yankı Uyandırdı

Taziye evine ziyarete gelen iki sağlık personelinin ziyaretten sonra taziye evindeki yaşananları sosyal medyada paylaşmaları büyük tepkiyle karşılandı. Videoda yer alan iki sağlık personelinden biri, taziye evinde yaşananların taklidini yapıyor ve diğer sağlık personeli de kahkahalarla diğer personele eşlik ediyor.

Videoda yer alan iki sağlık personelinin kimlikleri henüz belli değil. Sağlık Bakanlığı’nın konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapması ya da soruşturma açmasının ardından kimlikleri belirlenecek olan iki sağlık personelinin yaptıkları şimdiden sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

İlginizi Çekebilir:  Üniversitelerin Tanıtım Günleri

Muhtemelen taziye evindekiler bir Kürt vatandaşı ve videoda yer alan iki sağlık personelinden biri Kürtlerin taziye kültürü ve ritüeli ile dalga geçiyor. Halkı alanen kin ve nefrete sürükleyen ve aşağılama suçu işleyen iki sağlık personelinin akıbetlerinin ne olacağı konusunda şu an için bir gelişme yaşanmış değil.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Özhaseki: Hainlik Edenlerin Çoğu Üniversite Mezunu

Videoda yer alan iki sağlık personelinin yaptığı bu çirkin hareketi, hiçbir sorumluluk duygusu altında olmadan sosyal medyada paylaşması ise yaptıklarından daha ağır bir suç. Bir milletin kültürüyle ya da bir ritüeli ile dalga geçmek ve bunu alenen işlemek Türk Ceza Kanununa göre bir “suç”.

İlginizi Çekebilir:  Rabia Naz Vatan'ı Kim ve Neden Öldürdü? Ölüm Nedeni Ne?

İlerleyen süreçlerde videoda yer alan iki sağlık personelinin akıbetlerinin ne olacağını buradan duyuracağız. Takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce