Ekonomi

Telefon Numarası ile Kredi Çekilir mi?

Kredi çekme işlemleri artık tüm bankalarda çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bu konuda sizlere bilgi verecek seriyi oluştururken; “Telefon numarası ile kredi çekilir mi?” Sorusu ile karşılaştık. Bu konuyu didiklemenin vakti geldi. Cep telefonunuzla saniyeler içerisinde nasıl kredi çekebilirsiniz? Gelin beraber bakalım.

Öncelikle ev ve taşıt kredisi gibi büyük ölçekteki kredi başvurularında evrak ibraz etmeniz zorunludur. Bu işlemin kısa bir yolu bulunmamakla birlikte telefon numarası ile ev kredisi çekilmez. Mutlaka şubeye gitmeniz gerekiyor.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki, telefon numarası ile kredi çekilir. Mobil bankacılığa giriş yaptığınız anda ön onay almış krediniz ya da yeni başvuru yapabileceğiniz ekranlar bulunmaktadır. Bu menüden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru esnasında cep telefonunuza gelen onay kodu girildikten sonra kredi sonucunuz bankaya göre değişmekle birlikte 5-10 dakika içerisinde gelir. Olumlu olması halinde ise anında hesabınıza yatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi