THY’nin Batman ve Superman Filmine Sponsor Olması

Türk Hava Yollarının global pazarda güçlü rekabetini sürdürebilmesi için reklama çok fazla bütçe ayırdığını zaten biliyoruz. Hatta bir ara THY o kadar çok reklam verdi ki bu sebepten dolayı firma batmanın eşiğine geldi söylentileri kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Tabii ki böyle bir şey hiç olmadı. Yine dev filme dev bir sponsorluk yaparak adını Amerika kıtasına duyurmak için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Gelin kısaca bu sponsorluğun hikayesinden bahsettikten sonra reklam filmini izleyelim.

İlginizi Çekebilir:  Turkcell’in İlk Günkü Destek Ruhuyla Adlı Galatasaray Temalı Reklamı

Gişe rekorlarını zorlaran Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filminin ana sponsorluğunu yaptı THY. Tabii bur arada bir sevinç daha yaşanıyordu ve reklam konusunda usta olan THY en ince detaylardan dahi kaçınmadı. Fİlmin galasına giden ekip THY filosuna katılan 300. uçak ile seyahat etti uçaktaki menüler dahil Batman ve Superman temalı idi. Ayrıca uçakta Batman ve Superman logolu pastalar dağıtıldı. Gala için New York’a gidildiğinde gala da alışık olunan kırmızı halı yoktu. Batman filminin temasına atfen siyah halı kullanıldı.

İlginizi Çekebilir:  Bir Televizyona Abone Olmadığımız Kaldı!

Filmin final sahnesinde ise film boyunca oluşan kördüğüm bir Türk Hava Yolları uçağında çözülüyor. Filmi vizyonda kaçıranlar için ise THY bir sürpriz yaptı. DVD dağıtımından önce ilk defa film THY uçaklarındaki eğlence sistemlerine konuldu. Böylece filmi vizyondan sonra ilk izleme fırsatını da THY misafirleri yakalamış oldu. Reklam filmini ise gelin hep beraber izleyelim.

İlginizi Çekebilir:  Nostalji: Eski Turkcell Reklamları

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri