Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Sinan Temurci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sinan Temurci kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinan Temurci’den söz edeceğiz.

Sinan Temurci Kimdir?

• Sosyal medya fenomeni.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Sinan Temurci hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Özellikle Instagram’da oldukça popüler bir isim olan Sinan Temurci, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 23 yaşındadır.

Nereli?

Sosyal medya fenomeni Sinan Temurci hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Liseyi İzmir’de Urla Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Kendisi İzmir’de yaşamaktadır. Aslen de Rizelidir. Ancak anne baba tarafından nereli olduğu bilinmemektedir.

2016 yılında İzmir Urla Anadolu Lisesi’nden mezun olan Sinan Temurci, ön lisans eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yükseokulu Dış Ticaret (ikinci öğretim) Bölümü’nde tamamlamıştır.

Diğer Yazılarımız

Sinan Temurci ile İlgili Aramalar

Google’da Sinan Temurci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sinan temurci kimdir nerelidir, sinan temurci sevgilisi, Sinan temurci Instagram Sinan Temurci kimdir Sinan Temurci kaç yaşında Sinan Temurci twitter Sinan Temurci yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.