Tiktok Fenomeni Samet Topçu (Sametizs) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Sametoloji veya sametizs olarak bilinen Samet Topçu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok’da sametoloji Instagram’da sametizs olarak bilinen Samet Topçu’dan söz edeceğiz. 

Samet Topçu Kimdir? 

Tiktok fenomenleri arasında yer alan ve burada 1.3 milyondan fazla takipçisi bulunan Sametizs’nin gerçek ismi Samet Topçu. Bu platforma yüklediği videoları ve fotoğrafları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Samet Topçu hakkında pek çok kişi sorular soruyor. Bazı sorular da yine Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratılıyor. Bu yazıda kısaca Samet Topçu hakkında merak edilen bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Burç Kümbetlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında? 

Samet Topçu hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri kaç yaşında olduğu. Ünlü sosyal medya fenomeni 10. sınıfa gidiyor yani 16 yaşında. 

Nereli? 

Hakkında merak edilen bir diğer soru ise nereli olduğu. Tiktok’ta 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan Samet Topçu, Bursa’da ikamet ediyor.

Kaç Kardeş? 

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Uzay Kesmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Samet Topçu 4 kardeş. İkisi erkek ikisi kız. Kendisi kardeşleri arasında en büyük olanı. Kendisinden küçük olan erkek kardeşi 10. yaşında ve 4. sınıfa gidiyor. 

Ne İş Yapıyor? 

Öğrenci olarak lise eğitimine devam eden Samet Topçu, aynı zamanda voleybol oynuyor ve bir kulüpte spor eğitimi alıyor. Boş zamanlarında ise sosyal medyaya videolarını atıyor. 

Arkadaşları ile girdiği bir iddia sonrasında Tiktok’a video çekmeye başlayan Samet Topçu, videolarını YouTube’a ve Instagram’a da yüklüyor. En büyük hayalinin sosyal medyada büyük bir fenomen olmak olduğunu söyleyen Samet Topçu ayrıca süs köpeklerini de çok seviyor. 

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Gözlerinin lens olup olmadığı sorusuna ise hayır cevabı veren Samet Topçu, izs’nin anlamının ise imamın zalim sevgilisi olduğunu dile getirmiştir. Annen mi baban mı sorusuna ise “annem” cevabını veren Samet Topçu, hayranları tarafından oldukça seviliyor. 

Bu yazımızda kısaca Samet Topçu’dan ve Samet Topçu hakkında merak edilen bazı sorulardan söz ettik. Yazıda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz yerleri bize aşağıda bulunan yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz. 

4 thoughts on “Tiktok Fenomeni Samet Topçu (Sametizs) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara