TikTok Fenomeni Denizbody Kimdir?

Tiktok kelimesini duyunca tiksinen bir kitle mevcut. Hatta kitle değil azımsanamayacak derece de olsa tiktok hayranlarının haricinde kalan herkes nefret ediyor. Bugün tiktok üzerinde faydalı bilgi paylaşan nadide hesaplardan birini anlatacağız. Denizbody yazısını okuduktan sonra takibe değer olduğunu göreceksiniz.

İlk olacak 2020 yılının Ocak ayında video çekmeye başlayan Deniz çok kısa sürece 500 bin takipçiyi aşmış görünüyor. Aynı zamanda youtube ve instagram sayfası bulunsa dabu alanlarda fazla aktif değil. Hesabında genel olarak reklam hilelerinden başlayarak yola çılan Deniz, sonraları tamamen kişisel gelişim ve motivasyon ile ilgili çok geniş bir yelpazede videolar çekmeye başladı.

Kişisel birkaç bilgi vermemiz gerekirse, yalnız yaşayan düzenli spor yaparak kaliteli yaşamı özümseyen bir kişiliğe sahip.

Kaç Yaşında?

Yaşını duyunca ilk olarak biz de şaşırmıştık. Takipçilerinden gelen bir soru üzerine 21 yaşında olduğunu söylüyor. Bu yaş için gerçekten düzenli bir hayat tebrik ediyoruz.

Video çekerken duştan çıkıp videoya başlaması ilk başlarda çok garipsense de takipçileri bir süre sonra bu duruma alışmış görünüyor. Birkaç ayda hesap açıp reklam almaya başlamak gerçekten başarı ve emek istiyor. Bu konuda takipçilerinden biraz linç yediğini de söylemeden edemeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi