Otomobil

Transporter Otomatik Kapı Arızası Çözümü

Diğer markaların otomatik kapıları ile ilgili detaylı yazıları siz değerli okurlarımız ile paylaştık. Bu makalemizde ise Transporter otomatik kapı arızası hakkında çözüm öneriler sunacağız. Yazıyı okumanıza rağmen başka bir problem yaşarsanız lütfen alt kısımda yorum bırakınız. Sizlere saatler içerisinde cevap vereceğiz.

  • Transporter otomatik kapı kapanmıyor,
  • Kapanıyor hemen geri açılıyor,
  • Kapanırken ses yapıyor,
  • Basamak çalışmıyor,
  • Kapanıyor ama kilitlenmiyor

Yaşanan en sık arızalardandır. Bunların çözümü için ilk adım olarak rayların temiz olduğundan, araya sıkışan birşey olmadığından emin olmalısınız. Bu noktada bir problem yaşamıyorsanız düğmenin sağlıklı bir şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Kapanırken tekrar açılması ise güvenlik sensörü arızasını işaret etmektedir. Yapılan tüm denemelere rağmen sonuç alamadıysanız geriye tek bir suçlu kalacaktır.

Otomatik kapı motorunuzun arızalı olduğu ve tamir edilmesi gerektiğini bu noktada anlayabilirsiniz. Parçanın tamiri mümkündür. Hatta sanayide yalnızca bu kapı motorlarını tamir eden ustalar mevcuttur. Hiçbir yöntem işe yaramadıysa sanayiye giderek ilgili parçayı tamir ettirmelisiniz. Sıfır parça ile değişim ise çok maliyetli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds