Biyografi

TRT Spor Sunucusu Ceyla Büyükuzun Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Boyu? Sevgilisi Kim?

TRT Spor spikeri Ceyla Büyükuzun kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli kanallarda görev yapan spiker, muhabir ve sunuculardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Ceyla Büyükuzun’dan söz edeceğiz.

Ceyla Büyükuzun Kimdir?

  • Sunucu.

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceyla Büyükuzun, ekranlardaki ilk deneyimini SKY isimli televizyon kanalında yayınlanan Cevap Anahtarı adlı program ile yaşamıştır. Daha sonra ise BJK TV’de görev almaya başlayan Ceyla Büyükuzun, ilk önce A Spor’da daha sonra da TRT Spor’da görev almıştır.

Özellikle ilginç saçları ve stili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ceyla Büyükuzun, 15 yıl kadar süreyle bale eğitimi almış daha sonra da sunucu olma hayalini gerçekleştirmek için bu yönde çalışmalarına devam etmiştir.

Küçük yaşlarda iken babası ile beraber maçlara gittiğini ifade eden Ceyla Büyükuzun, siyah rengine takıntı derecesinde hayran olduğunu, spor giyinmeyi çok sevdiğini ve evleneceği kişinin mutlaka sporla ilgili birisi olması gerektiğini belirtiyor.

Sevgilisi Var mı? Evli mi?

Yaşamına İstanbul’da devam eden Ceyla Büyükuzun’un sevgilisi olup olmadığı bilinmemekle beraber evli değildir veya boşanmamıştır. Instagram üzerinde ise 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Hangi Takımlı?

Ceyla Büyükuzun ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. TRT Spor’un başarılı spikeri Ceyla Büyükuzun’un hangi takımı tuttuğu bilinmiyor. Sunucu olduğundan dolayı her takıma eşit mesafede durmaktadır.

Öte yandan “Hayatınız daha iyi olacaksa, risk almak zorundasınız” mesajıyla A Spor’dan ayrıldığını ve bu kararı kendisinin verdiğini belirtmiştir. TRT Spor’dan ayrılmamıştır. Şu anda (2020 Ekim itibariyle) TRT Spor’da görev yapmaktadır. Ceyla Büyükuzun ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, babası, annesi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ceyla Büyükuzun ile İlgili Aramalar

Google’da Ceyla Büyükuzun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceyla Büyükuzun A Spor’dan neden istifa etti ceyla büyükuzun trt’den ayrıldı mı ceyla büyükuzun trt spor’dan ayrıldı mı Ceyla büyükuzun ekşi Ceyla Büyükuzun Instagram Ceyla Büyükuzun yaş Ceyla Büyükuzun TRT Spor Ceyla Büyükuzun hangi takımlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds