Biyografi

Tugay Bahşi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu Kaç? Dizileri?

Tugay Bahşi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tugay Bahşi’den söz edeceğiz.

Tugay Bahşi Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Kasım 1994 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Tugay Bahşi, dizi-film oyuncusu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Almanca Bölümü’nde tamamlayan Tugay Bahşi, eğitiminin ardından Viyana’ya yerleşmiştir. Akabinde Türkiye’ye dönen Tugay Bahşi, Nezaket Coşkun’dan kamera önü oyunculuk üzerine eğitimi almıştır. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde de oyunculuk eğitimleri alan Tugay Bahşi, bu zamana kadar birçok projede rol almıştır. Tugay Bahşi, oyunculuğun yanı sıra gitar çalabilmekte; yüzücülük ve basketbolla ilgilenmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Gecenin Ucunda (TV Dizisi 2022)
  • Yolun Açık Olsun (Garson, Sinema Filmi 2022)
  • Aziz (TV Dizisi 2022)
  • Tek Yürek (Mazlum Kahraman, TV Dizisi 2019)
  • Bodrum Masalı (Mert, TV Dizisi 2016)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tugay Bahşi, oyunculuk çalışmalarına Gecenin Ucunda adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tugay Bahşi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Tugay Bahşi, erişim tarihi: 12 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi