Unicornetto Nerede Satılır?

Unicornetto nerede satılır, nerede bulunur? Daha önceki yazılarımızda çeşitli ürünlerin nerede alınıp satıldığıyla ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca unicornettonun nerede satıldığından söz edeceğiz.

Unicornetto Nerede Satılır?

  • Algida markasının yeni sezon dondurmalarından olan Unicornetto Algida satışı yapan tüm satış noktalarında, markette, bakkalda, AVM’de neredeyse her yerde satılıyor.
İlginizi Çekebilir:  Sizi Hayattan Soğutacak 5 İnsan Tipi
Unicornetto Nerede Satılır

Unicornetto Kaç Kalori?

  • Ayrıca UniCornetto bir adeti ortalama 90 gram olup, 197 kaloriye denk gelmektedir.

Unicornetto ile Tatlı Yapılır Mı?

Rengarenk görüntüsüyle gençlerin ve beğenisini toplayan Unicornetto’yu basit bir tarifle çok kolay kase tatlısı haline getirebilir. Bunun yanında misafirlerinize değişik sunumlar hazırlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay Keskiyi Hemen Bir Yere Saklamalı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Renkli bir tatlı yapmak için ihtiyacınız olan tek şey Unicornetto dondurma, blender ve soslar. Tatlıya başlarken yapmanız gereken külah dondurmanın içerisinden çıkan tüm malzemeleri blenderden geçirmek. Daha sonra Kaseye koymak ardından üzerine karamel ve böğürtlen sosu gibi istediğiniz lezzette ki sosu ilave etmek. Sonrasında ise buz dolabının dondurucu kısmında ortalama 15 dakika bekletmek. Sonrasında tatlınız servise hazır olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Bu Sıcak Havada Çölü Nasıl Geçecekler'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaynak: Algida

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi