Ekonomi

VİOP Koy Ne Demek?

Viop koy borsa İstanbul bünyesinde hizmet veren vadeli işlem opsiyon piyasasıdır. Viop ile sermaye piyasası araçları üzerinden elektronik ortamda alım satım yapılan kaldıraçlı bir finansal piyasadır.

Biop avantajlarından yatırımcısına kaldıraç, açığa satış kolaylığı, riskten korunma teminatı veriyor. Ayrıca vergi avantajı ile de VİOP pek çok yatırımcı tarafından ilgi görüyor. Yatırımcı piyasasında viop koy piyasaların ilk başında geliyor. Hemen viop üyeliği açabilirsiniz.

Viop Koy Piyasasının Avantajları Nelerdir?

Viop koy piyasasının avantajları ile daha güvenli yatırım yapabilirsiniz. Viop ile elektronik ortamda yatırım yapabileceğiniz düşük teminat ve çift yönlü işlem yapma imkânı veriyor. viop vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasının avantajının yanı sıra viop yatırımcılarına ürün çeşitliliği ve farklı portföy oluşturmayı ve risklerden korunma fırsatını veriyor.

Viop Avantajlarında Düşük Teminatlar

VİOP avantajlarından yararlanarak Borsa İstanbul BIST Endeksine uyumlu teminatlar ile kaldıraçlı alım satım yaparak yatırım güvenli yatırım yapabilirsiniz.

Viop Avantajlarında İki Yönlü Yatırımlar

VİOP avantajları ile işlemlerinde fiyatların hem yükselişlerinden hem de düşüş hareketlerinden haberdar olarak işlem yapabilirsiniz.

Viop avantajlarında Kaldıraçlı İşlemler 

Viop avantajları ile sermayenizi aktif bir şekilde yönetebilirsiniz, Kontrat fiyatlarında viop kaldıraç avantajından yararlanarak yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds