Otomobil

Volvo S80 Polen Filtresi Nerede?

Volvo S80 modeller son zamanlarda fazlasıyla popüler olan ve kullanım olarak harika yapıya sahip araçlardır. Bu model araçların tamamında polen filtresi tek bir noktaya yapılmıştır. Erişilmesi zor gibi gözüken bu filtreye bilginiz dahilinde sökmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi taktir de torpido gözünde yer alan sigortalarda zarar görebilme ihtimaline sahiptir. Polen filtresi Volvo S80’de torpidonun arka kısmında yer almaktadır. Ulaşmak istiyorsanız torpidonun alt ve üst kısmını söktükten sonra sol kısımda bulunan iki tırnağı iterek ulaşabilirsiniz.

Polen filtresi klima sistemine sahip olan bütün araçlarda bulunmaktadır. Hiçbir mevsim fark etmeksizin dışarıdan gelen havanın araç içerisine geçiş yapmasıyla birlikte polen filtresi bu havayı arındırır. Böylelikle içeriye giren hava toz, toprak vb. maddelerden tamamen korunur.

Son zamanlarda bütün araçlara takılan bu filtre büyük önem kapsadığı gibi detaylı bir şekilde işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Özellikle bakım sırasında veya bozuk olduğunu fark ettiğiniz zaman direkt olarak en yakın teknik servisine gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi