YouTube Fenomeni Dilara Kent Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Dila Kent kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dila Kent’den söz edeceğiz.

Dila Kent Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle YouTube’da çok büyük bir abone sayısına ulaşan ve Instagram’da da takipçi sayısını artıran Dila Kent, kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. Diğer fenomenlerde olduğu gibi bu yazımızda da Dila Kent hakkında merak edilenleri de başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Özellikle YouTube kanalında oldukça popüler olan Dila Kent hakkında en çok merak edilen sorulardan en önemlisi, doğal olarak, yaşıdır. Sosyal medya fenomeni Dila Kent, Ekim 1994 doğumludur. Yani kendisi şu anda 26 yaşındadır.

Burcu Ne?

Dila Kent ile ilgili olarak takipçileri tarafından en çok merak edilen sorulardan biri de burcunun ne olduğudur. Sosyal medya fenomeni Dila Kent, bir videosunda terazi burcu olduğunu ifade etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sevtap Özaltun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Sevgilisi? Boyu?

Hakkında Merak Edilenler

Barbie bebekleri ile sık sık gündeme gelen Dila Kent, bir videosunda kardeşinin olmadığını, ailesi beraber yaşadığını, İzmir’de yaşamına devam ettiğini, takipçilerini çok çok sevdiğini, YouTube kanalını açma sebebinin Barbie bebeklere olan sevgisini başkalarıyla paylaşmak olduğunu ifade etmektedir. Öte yandan Film Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Efe Aydal Kimdir? Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’da 2.5 milyondan fazla abonesi bulunan Dila Kent, 8 Eylül 2018 tarihinde abone olmuştur. Videoları toplamda 2.5 milyardan fazla izlenme almıştır. YouTube kanalında eğlence, oyun, slime challenge, challenge gibi videolar çekmektedir. Tiktok üzerinde de 530 binden fazla takipçisi, 10 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Instagram üzerinde de 150 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Salih Omurtak Kimdir?

Dila Kent ile İlgili Aramalar

Google’da Dila Kent ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; dila kent aslen nereli, YouTube dilakent DİLA kentin Yeni bölümleri DİLA KENT yeni Videosu DİLA KENT SİHİRLİ KOLYE DİLA KENT 2020 videoları Dila Kent Oyunları DİLA KENT normal bir gün DİLA KENT Ailesi YENİ bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara