YouTube Fenomeni Merve Sevil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Merve Sevil kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Sevil’den söz edeceğiz.

Merve Sevil Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

24 Şubat 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Merve Sevil, Kocaeli Üniversitesi Biyoloji Bölümü’mden mezun olmuştur. Instagram ve YouTube üzerinde paylaştığı içerileri ile de dikkatleri üzerine çeken Merve Sevil’in bu platformlar üzerinde yüz binlerce takipçisi/abonesi vardır.

İlginizi Çekebilir:  TV 100 Spikeri Osman Kenan Çapoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Merve Sevil hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Merve Sevil yukarıda da belirttiğimiz gibi 24 Şubat 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 28 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde mervessevil kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Merve Sevil bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kendi ismiyle açtığı YouTube hesabında ise 130 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 7 Ekim 2011 tarihinde açtığı YouTube hesabında ise toplamda 22 milyondan fazla izlenme almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Cahit Gök Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Merve Sevil ile İlgili Aramalar

Google’da Merve Sevil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; merve sevil kaç yaşında, merve sevil nereli, merve sevil kimdir nerelidir, merve sevil youtube, merve sevil sevgilisi, merve sevil aslen nereli, merve sevil boyu

İlginizi Çekebilir:  Destina Başer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara