YouTube ve Instagram Fenomeni Duru Önver Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Duru Önver kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duru Önver’den söz edeceğiz.

Duru Önver Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • YouTuber
  • Influencer

Özellikle YouTube kanalında çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Duru Önver, kısa zamanda sosyal medya platformları üzerinde popüler olmuştur. Aşağıda Duru Önver hakkında merak edilenleri sizlere başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Duru Önver ile ilgili olarak merak edilen en önemli konu başlığı yaşıdır. Özellikle YouTube’da çok geniş bir takipçi kitlesi bulunan Duru Önver, 24 Mayıs 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Hangi Üniversitede Okuyor?

Kendisi hakkında merak edilen önemli sorulardan biri de hangi okulda okuduğudur. Sosyal medya fenomeni Duru Önver, liseyi İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Şimdi ise Bahçeşehir Üniversitesi’de burslu olarak Mekatronik Mühendisliği okumaktadır.

Boyu

Duru Önver hakkında merak edilen ve aratılan en önemli sorulardan biri boyunun kaç olduğudur. Sosyal medya fenomeni Duru Önver, 1.65 cm boyundadır.

Hakkında Diğer Merak Edilenler

Tek çocuk, kardeşi yok. This is What You Came For isimli şarkıyı sevdiğini, bir masal kahramanı olsaydın ne olurdun sorusuna Pamuk Prenses yanıtını veriyor. En çok etkilediği filmin ise Harry Potter olduğunu dile getiriyor. Aynı zamanda kokoreçi hiç sevmediğini belirtmektedir. Böceklere karşı fobisinin olduğunu açıklayan Önver, İstanbul’da yaşamasaydın nerede yaşardın sorusuna ise İspanya yanıtını vermiştir. Öte yandan toplamda 3 sevgilisinin olduğunu belirten Önver, aşı iğnesinden nefret ettiğini, mavi rengine aşık olduğunu, asla küfür etmediğini, Audi firmasında çalışmak istediğini, Fenerbahçe’yi tuttuğunu belirtmektedir. Aynı zamanda sihirli bir gücün olsaydı neyi isterdin sorusuna zihinleri okumak yanıtını vermiştir.

Mekatronik Mühendisliği okumasaydın ne okurdun sorusuna Makine Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik yanıt veren Önver, karanlıktan aşırı korktuğunu ve en sevmediği rengin kahverengi olduğunu dile getirmektedir. Nereli olduğunun sorusunu ise şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. En kısa sürede nereli olduğu bilgisini de sizlerle paylaşacağız.

Duru Önver ile İlgili Aramalar

Google’da Duru Önver ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; duru önver kimdir, duru önver aslen nereli, duru önver youtube, duru önver instagram, duru önver kaç yaşında, duru önver kilo, duru önver boy.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting