Biyografi

A Spor Spikeri Ezgi Toper Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

A Spor spikeri Ezgi Toper kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Toper’den söz edeceğiz.

Ezgi Toper Kimdir?

  • Spor Spikeri – Moderatör
  • A Spor Spikeri

4 Eylül 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ezgi Toker, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Toper, öğrencilik yıllarında spora ilgi duyan Toker, üniversite eğitiminin ardından İstanbul Kadir Has Üniversitesi’nde Spor Eğitim Sertifikası almıştır.

Daha sonra Eurosport kanalında staj yapmaya başlayan Ezgi Toker, ardından Milliyet gazetesinde çalışmaya başlamıştır. Skorer TV ve D-Smart kanallarında da çalışan Ezgi Toker, en sonunda A Spor ile anlaşmıştır ve halen burada çalışmaya devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

A Spor’un güzel spikeri Ezgi Toper, özellikle düzgün diksiyonu ve yorumları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü isim, 4 Eylül 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 30 yaşındadır.

Nereli?

A Spor’da transfer haberleri, maç önü ve maç sonu yayınları, spor gündemine ilişkin açıklamaları sunan ve çeşitli programlarda sunuculuk yapan Ezgi Toper, Ankara’da dünyaya gelmiştir ve doğma büyüme Ankaralı olduğunu dile getirmiştir.

Burcu Ne?

  • Başak

Sosyal Medya Hesapları

A Spor spikeri ve sunucusu Ezgi Toper, sosyal medya platformlarında da aktif olarak paylaşımlar yapan Ezgi Toper’in Instagram üzerinde 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Twitter üzerinde de 10 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Öte yandan Ezgi Toper hakkında merak edilen bir diğer soru evli olup olmadığıdır. Boyu 1.66; kilosu ise 62’dir.

Ezgi Toper ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Toper ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ezgi toper kimdir nerelidir, ezgi toper aslen nereli, ezgi toper kaç yaşında, ezgi toper instagram, ezgi toper a spor, ezgi toper yaş, ezgi toper evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds