AKP Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar: Bize Oy Verirseniz Mahşerde Hesap Yok

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda pek çok belediye başkanı adayı ve milletvekili, yurdun dört bir yanında miting düzenliyor ve seçmenlerden oy istiyor. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Şanlıurfa milletvekili Kasım Gülpınar da bunlardan biri. Gülpınar’ın seçimler öncesi yaptığı bir konuşma ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Gülpınar, seçmenlerden oy istedi ve “bize oy verirseniz mahşerde hesap yok” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir:  Korkunç Kaza: Heyecan Olsun Diye Gezdiği Terk Edilmiş Fabrikada Toksik Katran Kazanına Düştü

Seçim bürosu açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar: “Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor. Bu emir hepimiz için geçerli. Allah’ın karşısına çıktığınız zaman emaneti bize verdiğinizden dolayı size hesap sormayacak.” ifadelerine yer verdi. 

Twitter’da bir sayfa tarafından paylaşılan bu skandal sözler, sosyal medyada geniş yankı buldu. İşte Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa milletvekili Mehmet Kasım Gürpınar’ın konuşması:

İlginizi Çekebilir:  Afrin Operasyonu’na Neden “Zeytin Dalı” İsmi Verildi?

Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekili ve belediye başkanlarının skandalları bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz yıllarda da buna benzer söylemler gündeme gelmiş, Recep Tayyip Erdoğan’ın “Mehdi” olduğu, hatta bir peygamber gelecek olsa o kişinin Recep Tayyip Erdoğan olacağı iddia edilmişti. 

İlginizi Çekebilir:  TEOG Kaldırılacak mı? Erdoğan'ın TEOG Hakkındaki Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara