AKP Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar: Bize Oy Verirseniz Mahşerde Hesap Yok

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda pek çok belediye başkanı adayı ve milletvekili, yurdun dört bir yanında miting düzenliyor ve seçmenlerden oy istiyor. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Şanlıurfa milletvekili Kasım Gülpınar da bunlardan biri. Gülpınar’ın seçimler öncesi yaptığı bir konuşma ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Gülpınar, seçmenlerden oy istedi ve “bize oy verirseniz mahşerde hesap yok” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir:  Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ağırakça’dan Öğretim Görevlisi Emre Özyetiş’e: Okulumda Kız Gibi Hoca İstemiyorum

Seçim bürosu açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar: “Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor. Bu emir hepimiz için geçerli. Allah’ın karşısına çıktığınız zaman emaneti bize verdiğinizden dolayı size hesap sormayacak.” ifadelerine yer verdi. 

Twitter’da bir sayfa tarafından paylaşılan bu skandal sözler, sosyal medyada geniş yankı buldu. İşte Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa milletvekili Mehmet Kasım Gürpınar’ın konuşması:

İlginizi Çekebilir:  Konya Büyükşehir Belediyesine Ait Olduğu İddia Edilen Rakka'daki Kamyonun Aslı Var Mı?

Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekili ve belediye başkanlarının skandalları bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz yıllarda da buna benzer söylemler gündeme gelmiş, Recep Tayyip Erdoğan’ın “Mehdi” olduğu, hatta bir peygamber gelecek olsa o kişinin Recep Tayyip Erdoğan olacağı iddia edilmişti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi