Akşener Erdoğan Hakkında “Kenan Evren’i Bir Fersah İleri Taşıdı” Dedi, CNN Türk Yayını Kesti

İyi Parti genel başkanı Meral Akşener’i ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nda beraber hareket ettikleri için Akşener’e teşekkür ziyaretinde bulundu. İki lider arasındaki görüşmenin ardından ikili daha sonra ortak bir basın açıklaması düzenledi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan hemen sonra konuşma yapan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan hakkında “Seçim kazanabilmek için 15 bin oyu yetersiz bulan, Kenan Evren’i bir fersah ileriye taşımış Erdoğan ile karşı karşıyayız…” dediği sırada CNN Türk yayını kesti.

İlginizi Çekebilir:  Sevil Şenoğlu Kimdir?

Akşener’in konuşmasını bitirmesine müsaade etmeyen CNN Türk, Akşener’in konuşmasından bir bölümü canlı yayında verdikten sonra reklamlara gitti. 

CNN Türk ve diğer yandaş medya kanallarında, hatırlanacağı üzere Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve diğer Millet İttifakı adayları yer bulmamış ve bu adaylar medyanın eksikliğine rağmen seçimlerde Cumhur İttifakı adaylarından daha fazla oy almayı başarmıştı. 

İlginizi Çekebilir:  Atasun'un Black Friday Kampanyasını Satış Danışmanına Saldırarak Protesto Eden Magandalar

Bugün geldiğimiz nokta, George Orwell’ın 1984 romanının günümüz Türkiye’sine kusursuz bir şekilde uyarlandığı bir noktadır. Ya da bu süreç Hitler’in Propaganda Bakanı Goebles’in Nazi Almanya’sında yaptığı faaliyetler ile birebir uyuşmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara