Gündem

Ali Ece Neden Bandana Takıyor? Ali Ece Saç mı Ektirdi? Ali Ece’nin Bandanasız Hali

Ali Ece neden bandana takıyor? Ali Ece saç mı ektirdi? Daha önceki yazılarımızda futbol dünyasından çeşitli konu başlıklarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Ece’nin neden bandana taktığından ve saç ekip ektirmediğinden söz edeceğiz.

Ali Ece Neden Bandana Takıyor?

Spor dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan ve yorumları ile ekranların vazgeçilmez isimleri arasında yer alan ünlü spor yorumcusu Ali Ece, saçının üst kısmındaki kelliğin görünmemesi için bere veya bandana takıyor. Bu haliyle hafızalara kazınan Ali Ece’nin bandanasız halini görmek ise neredeyse imkansız. NTV Spor, Tivibu Spor ve diğer spor kanallarında, katıldığı tüm programlarda bandanasını başından çıkarmayan Ali Ece, bu halinden de oldukça memnun.

Ali Ece, nikah töreninde dahi bandanayı başından çıkarmıyor.

Dinar Bandosu isimli bir müzik grubunun üyesi olan Ali Ece’nin 2007 yılında YouTube’da yayınlanan bir videoda da görüldüğü üzere grubun diğer üyeleri gibi bandana taktığı göze çarpıyor. Söz konusu videonun yayınladığı tarihte de kafasında bir bandana olan Ali Ece, bu tarihten sonra da ekranlarda kafasında bandana ile çıkmaya başlamıştır.

Ali Ece Saç Ektirdi mi?

Bizzat kendisi tarafından bir açıklama yapılmasa da belirli aralıklarla çekilen fotoğraflarda Ali Ece’nin saç ekimi operasyonu geçirdiği görülüyor. Yukarıdaki ilk fotoğraf 12 Eylül 2018’de Adem Llajic’in Beşiktaş’a transferi sonrasında Ali Ece’nin yorumunu içeriyor. Bir alttaki fotoğrafta da yine Ali Ece’nin Beşiktaş 3-0 yenildiği Sivasspor maçı sonrasına ait. İki fotoğrafta da açıkça görülüyor ki Ali Ece, saç ekimi operasyonu geçirmiş.

Ali Ece’nin Bandanasız Hali

Kendisi bandanasız görmek bir hayli zor. Ancak basına sızan birkaç bandanasız fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz. İşte Ali Ece’nin bandanasız fotoğrafları:

İlgili Aramalar

ali ece bandanasız, ali ece saç ektirme, ali ece saç ektirdi, ali ece saç ekimi, ali ece ameliyat, ali ece saç mı ektirdi, ali ece saçlı hali, ali ece bandanasız twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.